Ursäkta röran - Vi bygger om!

Erikshjalpen.se håller på att få sig en grundlig renovering. Under ett par dagar kommer webbplatsen att blanda nya och gamla sidor. Tack för ert överseende!

Programe department

eriks_puffar_contact.jpg

 

peter-toftgard.gif

Peter Toftgård
Programme Director

Phone +46 383-46 74 15

Cell +46 70-304 31 83
peter.toftgard@eriksdevelopment.org

 

 Anna_Rostedt.jpg

Anna Rostedt (On maternity leave)
Deputy Programme Director

Policy Advisor
Phone +46 383-46 74 55
Cell +46 709-37 33 01
anna.rostedt@eriksdevelopment.org

 

Roland_Nissfolk.jpg Roland Nissfolk
Programme Coordinator South Asia
Phone +46 383-467459
Cell +46 709-37 33 03
roland.nissfolk@eriksdevelopment.org
Marianne_stattin_lundin.jpg

 

Marianne Stattin-Lundin
Programme coordinator South East Asia
Phone +46 383-46 74 80
Cell +46 709-37 33 28
marianne.stattin@eriksdevelopment.org

 Sofie_Bjorkman.gif

Sofie Björkman

Organizational Learning Facilitator

Phone +46 383-46 74 88

Cell +46 709-37 33 00

sofie.bjorkman@eriksdevelopment.org

Ola.gif

Ola Olsson

Institutional Funding Facilitator

Phone +46 383-46 74 83

Cell +46 730-30 84 30

ola.olsson@eriksdevelopment.org

personal_sara_bergqvist.jpg 



Sara Bergqvist (On maternity leave)

Programme coordinator West Africa

Phone +46 383-46 74 05

Cell +46 703-64 13 76

sara.bergqvist@eriksdevelopment.org

 kent_larsson.gif



Kent Larsson

Programme Coordinator East Africa

Phone +46 383-46 74 64

Cell +46 709-37 33 07

kent.larsson@eriksdevelopment.org

personal_jessica_albertsson.jpg






Jessica Albertson

Programme Coordinator Eastern Europe

Phone: +46 383-46 74 88

jessica.albertson@erikshjalpen.se

 

asa_lancaster.jpg




Åsa Lancaster
Programme coordinator Sweden

Phone +46 383-46 7418

Cell + 46 725- 70 18 70

asa.lancaster@erikshjalpen.se

Lars-Åkejpg.jpg





Lars-Åke Winberg

Financial Controller

Cell: +46 725 -62 88 70

lars-ake.winberg@eriksdevelopment.org
personal_andreas_hallman.jpg




Andreas Hallman

Project Officer Rafiki

Phone +46 300-707 91

Cell + 46 709-37 33 08

andreas.hallman@rafiki.se